Kontakt.

Rymdgymnasiet / Kontakt

Kontakt

Rektor:
Per Malmelöv
Tel 070-313 64 12
per.malmelov@rymdgymnasiet.com

Lärare 
Jonas Hansson (Matematik, förstelärare 16/17)
jonas.hansson@rymdgymnasiet.com

Lisa Holmström (Biologi, Kemi, astrobiologi, astronautkunskap)
lisa.holmstrom@rymdgymnasiet.com

Camilla Mukka (Engelska, historia, franska, specialpedagog)
camilla.mukka@rymdgymnasiet.com

Alla Belova (Administration)
alla.belova@rymdgymnasiet.com

Tage Grönborg (Teknik, elektronik och mikrodatorteknik, robotteknik, datorkunskap, programmering)
tage.gronborg@rymdgymnasiet.com

Camilla Nilsson (Svenska, samhällskunskap, gymnasiearbete)
camilla.nilsson@rymdgymnasiet.com

Monika Blind (Religion)
monika.blind@rymdgymnasiet.com

Jonnie Järnmark (Fysik, astronomi)
jonnie.jarnmark@rymdgymnasiet.com

Elvira Torneus (Spanska)
elvira.torneus@rymdgymnasiet.com

Andrea Kiewitt (Tyska)
andrea.kiewitt@rymdgymnasiet.com

Elevhälsan (Skolsköterska)
eva-britt@kirunahalsan.se

Sini Nyström (Studie- och yrkesvägledare)
sini.nystrom@rymdgymnasiet.com

SJUKANMÄLAN
TELEFON 24 RYMDGYMNASIET
Föräldrar Skola24

[/one_third_last]

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...